Bohouš Josef, Václav Noid Bárta, Ivana Andrlová, Jitka Schneiderová, Martin Písařík (Zdroj: Herminapress.cz ) 17x FOTO

Ivana Andrlová si postěžovala: Písařík a Noid se mi moc nepovedli!

Na předváděčce několika čísel z chystaného muzikálu Hudebního divadla Karlín Bonnie & Clyde, který bude mít premiéru 13. a 14. října, se představila většina protagonistů. Už s orchestrem, v kulisách, kostýmech a originálním light designu. A bylo se na co dívat a co poslouchat.

„Je to skvělé dílo a já osobně, a nepochybuji o tom, že kolegové jsou na tom stejně, si ho užívám. Sice máme za sebou řadu zkoušek, ne zdaleka procházkových, ovšem bude to stát za to. A můj Clyde? To jsem částečně i já. Je to postava, která se mi líbí, prostě v tomhle muzikálu jsem takový sympatický dareba. Kdybych měl udělat pořadí rolí, které jsem měl a mám nejraději, pak roli Clyda řadím hned za Ježíše. A těsně,“ nechal se slyšet Vašek Noid Bárta, který se o roli dělí s Martinem Písaříkem.

 Role Bonnie se stává srdeční záležitostí pro Markétu Procházkovou. „Je to tak. Je křehká, hezká, zamilovaná, takže v tomhle směru je mi podobná. Chystaný muzikál bude jedno velké show plné zpěvu, tance, napětí, lásky a vtipu, takže určitě pro diváky velice zajímavé,“ uvedla Markéta Procházková.

Tvrdě na zkouškách „maká“ i maminka Clyda, Cumie, kterou ztvárňuje Ivana Andrlová a Jitka Schneiderová.

„Byla jsem moc ráda, když jsem byla oslovena a nabídli mi roli v tomhle muzikálu. Clyde se mi jako matce moc nepovedl, ale jinak, si i já tuhle příležitost užívám. Mám ráda karlínské divadlo i lidi kolem něj, takže u mě naprostá spokojenost,“ řekla Andrlová.

„Všechno klape, jak má. Zbývají doladit jen ještě některé technické věci a jsme připraveni. Teď budeme mít pauzu, na zdejší scéně se budou hrát jiná představení, začátkem října si dáme oprašovačku a pak už se pojede naostro,“ zhodnotil ve stručnosti přípravy muzikálu režisér Antonín Procházka.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

8. 9. 2016 10:00 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.