You need to install or upgrade Flash Player to view this content, install or upgrade by clicking here.
(Zdroj: Herminapress.cz ) 21x FOTO VIDEO

Ivana Gottová: V podvazcích a celá od krve zvládla svou muzikálovou roli k manželově spokojenosti. Gott pochvalami nešetřil.

Na včerejší premiéře muzikálu Přízrak Londýna se většina očí v sále divadla Hybernia upínala k hereckému vystoupení Ivany Gottové. Někteří čekali s despektem, jiní Ivaně věřili - a ona v roli prostitutky všechny příjemně překvapila - trému ovšem měla - a nejen ona. Intenzivně s ní její premiéru prožíval hledišti i manžel Karel Gott:

“Samozřejmě že jsem to prožíval s ní a to bývá, když o něco jde tak napětí stoupá a stoupají obavy, jestli to zvládne, ale já myslím, že byla ještě lepší než na zkouškách. Ivanka si splnila tímto muzikálovým debutem svůj sen a prožívala to velice intenzivně.”

 Ivana k sobě byla po premiéře přece jen o něco kritičtější: “Nemám ze sebe úplně dobrý pocit, už jsem měla i lepší pocit, přece jen se na mě ta tréma podepsala.”

Ivana si roli zkoušela i doma na Bertramce, hlavně choreografii a zpěv: “Karel mě sledoval, ale moc se k tomu nevyjadřoval, spíše se držel zpátky.” Mistr přiznal, že radám se vyhýbal úmyslně: “Nedával jsem rady, chtěl jsem, aby zůstala svou.” Svou sázku na nezkušenou herečku vyhrál i režisér Lumír Olšovský. Od začátku to prý pro něj byla velká výzva: “Angažovat Ivanu se jednoznačně vyplatilo. Byla úžasná. Byla to výzva, takovej adrenalin.”

Ivana nám také prozradila, že to pro ni úplně první divadelní role není - jako osmiletá hrála hlavní roli v představení Paličova dcera v Ostravském divadle

12. 3. 2015 09:48 Autor: veko
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.