Ivana Jirešová (Zdroj: Herminapress.cz ) 13x FOTO

Ivana Jirešová přitvrdila. Místo jógy touží po hřebíkách a žhavém uhlí

Jóga jí učarovala před dvanácti lety, před pěti přešla na bikram jógu a rozhodně s ní nemíní přestat. Herečka Iva Jirešová se bez pohybu neobejde. Jak předvedla spolu s dalšími známými osobnostmi v Arkádách Pankrác, mj. s Vlastinou Svátkovou, Kate Matl, Janou Adamcovou nebo třeba přítelem Emmy Smetany Jordanem Hajem, Petrem Lesákem a dalšími, dokáže se díky pružnosti získané letitým tréninkem zaplést do neuvěřitelných poloh a zase se z nich ve zdraví a pohodě dostat.

„Je to parádní relax a je to příjemné i náročné cvičení zároveň. A když si ho oblíbíte, pak si tělo i duše dost lebedí. Bikram jóga přitom není žádná procházka růžovou zahradou a dá, alespoň zpočátku, zabrat. Cvičíte devadesát minut, vystřídáte šestadvacet nejrůznějších poloh, a to vše v místnosti, která je vyhřátá na 42,5 stupně. Jste sice trochu splaveni, ale za skvělý pocit to rozhodně stojí,“ uvedla Iva. Takže jogínka, ale co zkusil třeba i fakírské dovednosti.

„Joj, i to by mě lákalo. Takové poležení na posteli s hřebíky, levitace nebo procházka po žhavých uhlících to musí být nezapomenutelný zážitek. Ano, i o tom jsem přemýšlela a zkusila bych to. Ovšem pozor, ne že bych si doma v kamnech vyrobila uhlíky, rozesela je po zahradě a ladně se procházela. To ani náhodou. Musela bych mít čas, odjet za těmi pravými fakíry a nechat se zaučit pod jejich bedlivýma očima. Přeci jen zdraví musí být vždy na prvním místě. Zatím to ale nepřipadá v úvahu, ale nevzdávám to a jednou si snad i tohle vyzkouším,“ s úsměvem dodala Jirešová a šla se opět spolu s kolegy zaplétat a proplétat. 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

3. 5. 2016 15:30 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.