Bára Basiková s dcerou Marií (Zdroj: Herminapress.cz ) 16x FOTO

Jablko nepadlo daleko od stromu. Bára Basiková si zazpívala s dcerou Marií

Zpěvačka Bára Basiková neobvykle zakončila v Galerii Malostranské besedy, v rámci slavnostní V.I.P. party, již pátý ročník charitativního projektu Nový život díky plastice Dr. Tomáše Doležala a kliniky Plastika Praha. Bára zapojila do jedinečného projektu i svou rodinu a dcerou Marií, která se také věnuje zpěvu, si střihla duet. 

Nový život díky plastice je naprosto jedinečný charitativní projekt Dr.Tomáše Doležala, první svého druhu v České republice. Je určen všem, které trápí viditelná a pomocí plastické chirurgie odstranitelná vada na kráse. Akce, pořádané Plastikou Praha, se zúčastnila řada známých osobností podporujících projekt – Bára Basiková, Petr Kolář, modelka Dominika Mesárošová, český Ken Robert Paulát a další. První dva jmenovaní na slavnostní party také vystoupili.

Dr. Doležal pomohl již v pátém ročníku projektu nejen osmi ženám a jednomu muži k lepšímu životu a nalezení ztraceného sebevědomí, ale vybranými finančními prostředky od účastníků a partnerů projektu domovu s laskavou péčí o nemocné seniory Sv. Karla Boromejského. 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

20. 6. 2016 09:30 Autor: veko
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.