Anna Mercedes Čtvrtníčková podělila po otci talent i bezprostřednost. (Zdroj: Herminapress.cz ) 6x FOTO

Jablko nepadlo daleko od stromu: Koho odrovnala dcera známého herce ve vysílání?

Dceru herce Petra Čtvrtníčka (51), herečku Aničku Mercedes Čtvrtníčkovou (12) si moderátor Aleš Cibulka (38) pozval mezi hosty speciálního představení rozhlasového Toboganu, kterým oslavil 25 let existence pořadu. Doplnil tak sérii oslav letošního roku – 1000. díl Toboganu a svůj čtyřstý moderovaný pořad.

Ačkoli Anna seděla vedle svých starších a slavnějších kolegů Táni Medvecké, Václava Podstráneckého, Dagmar Peckové nebo třeba Igora Bareše, překonala všechny besedníky v otevřenosti a měla u diváků velký úspěch. Na Cibulkovu otázku, co by chtěla, až jí bude dvakrát tolik jak dnes, bez rozmýšlení odpověděla: „Roli ve filmu, roli na divadle, rodinu a nějaké dítě k tomu.“

Stejně otevřená a bezprostřední byla i operní pěvkyně Dagmar Pecková (54). „Štefan si tady slíznul smetanu a já se mám šťourat ve zbytcích?“ povzdechla si světová zpěvačka, když měla ukončit představení vystoupením po Margitovi, který zazpíval něžné Ave Maria. 

Bavili se všichni. Plné divadlo tleskalo jak hostům, tak jubilejnímu Toboganu, který se výjimečně vysílal z jeviště Národního divadla.  

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

30. 11. 2015 14:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.