(Zdroj: Herminapress, Facebook, koláž Aplausin ) 10x FOTO

Jágr opět boduje! V čem porazil Mareše či Menzela?

Menší překvapení se zrodilo na charitativní aukci, jež proběhla na dobročinném bazaru, který pořádala Emma Smetana v Hudebním divadle Karlín. Z deseti dražených předmětů či zážitkových akcí byl největší zájem o Jaromíra Jágra. Ne ovšem o jeho osobu, ale reprezentační dres s tradičním číslem 68 a jeho podpisem, který nejpopulárnější český hokejista organizátorům věnoval.

Dražební hit vyšplhal až na částku 40 000 korun, za kterou ho získal Pavel Schreiber. „Dostal jsem to doma za úkol a bez něj se prý nemám vracet. Tak jsem přihazoval a je můj. Přiznám se, že bych šel ještě klidně o deset tisíc nahoru,“ uvedl výherce.

Úspěšně si vedla i nabídka Leoše Mareše, který dal do dražby účast na vysílání ranní show Evropy 2 + kurz moderování. Zájemci se předháněli v nabídkách a celková částka se vyšplhala na 16 000 korun. Navíc Leoš „pustil“ osobně další čtyři tisíce ze svého kapesného, když při návštěvě odpoledního dobročinného bazaru koupil kosmetickou sadu, parfém a několik dalších zkrášlovacích drobností. Na otázku pro koho jen utrousil, že prý pro maminku.

„Dařilo“ se i smokingu, jenž do aukce věnoval Jiří Menzel. „Je zánovní, ale trošku jsem ztloustl, tak snad udělá radost někomu jinému,“ vysvětlil režisér, a aby dokázal, že jde opravdu o slušivé kvádro, tak v něm před zájemci i zapózoval. A dobře udělal. Vítěz téhle aukce za něj vysolil solidních deset tisíc.

Nové majitele ovšem získaly všechny hmotné i nehmotné nabídky. Celkem se desítka nabízených věcí v aukci prodala za 102 000 korun.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausin.

9. 6. 2015 15:00 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.