(Zdroj: Herminapress.cz ) 12x FOTO

Jágrova přítelkyně Veronika Kopřivová je v Čechách sexy modelkou, v Americe dobrou hospodyňkou.

Ani na letošním ročníku galavečera Sacre Coeur Night 2016 nebude chybět dražba obrazu, jejíž výtěžek poputuje do Hospice Dobrého Pastýře v Čerčanech. Tentokrát fotografu Petru Vojtíškovi pózovala modelka a přítelkyně Jaromíra Jágra Veronika Kopřivová. Nejlepší snímek byl přenesen na plátno a stane se předmětem dražby.

Jak Veronika při fotografování prozradila, zdrží se v Praze jen několik málo dní, kdy se mimo jiné musí postarat o svůj eshop se spodním prádlem  (Just By Veronika) a pak pošupajdí zpět za Jaromírem, kde společně prožijí vánoční svátky. A protože jak Jaromír, tak Veronika mají rádi české pohádky a trochu toho vánočního cukroví, čekají v Americe Veroniku ještě dva zásadní úkoly.

Zaprvé objednat do jejich příbytku kabelovku, kde budou moci sledovat české televizní vysílání a pak zásadní úkol každé dobré české hospodyňky. Napéct několik druhů vánočního cukroví. Nicméně tohoto úkolu se podle jejích slov zhostí až těsně před štědrým dnem a to proto, aby to nedopadlo jako loni, kdy pekla nadvakrát. Jaromír prý totiž celou první várku upečeného cukroví spořádal ještě před štědrým dnem.  

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.       

13. 12. 2016 07:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.