(Zdroj: Herminapress.cz ) 17x FOTO

Jak Anička Slováčková shazuje kila a nabírá kondici na podzimní turné?

Zpěvačka a moderátorka Anička Slováčková je téměř éterickou bytostí. Špeky a faldíky na ní neuvidíte a tak je celkem s podivem, že jsme ji zastihli, jak si to neomylně míří do, mezi dámami oblíbeného fitka, Red Fit. A protože zvědavost nám nedala, cože tam míní se svou postavou dělat, vnutili jsme se k ní coby doprovod. A děly se věci. Kdepak činky, běžecké pásy či „mučící“ stoje a nástroje, z nichž se po několika lekcích vrácíte s muskulaturou Arnolda Scwarzeneggera, ty jen přejela pohledem a nezanechaly na ní viditelné stopy zájmu, ale naopak s radostným úsměvem omrkla věci, které se poslední dobou staly neodmyslitelnou složkou jejích volných chvil.

„Aby bylo jasno, nechodím sem proto, aby udivovala svaly a na břiše si pěstovala pekáč buchet. Nemíním totiž perspektivně zápasit v kleci, ale chodím sem na Body Wraps SLIM, což je skvělý prostředek k odvodnění a detoxikaci těla. A protože po něm následuje i odpočinek, psychická pohodička a dostanu čajíček, beru to jako velice příjemný relax,“ vysvětlila Anička a odebrala se spolu s šéfkou studia Zuzanou a wrapařkou Darinou do místnosti, kde mělo dílo začít. Za asistence pracovitých rukou zmíněných dam se zpěvačka zakuklila do speciálních obvazů a pak ještě na sebe navlékla neprodyšnou apartní soupravu. A slušelo jí to. Ve zmíněném odění by jistě uspěla i na módní přehlídce. Kvůli tomu tu ovšem nebyla. Po „naskočení“ do oblečků se projela na orbitreku, aby, jak prozradila, rozhýbala lymfatický systém a zahřála se a další, následný zdravotní proces pak nechala na samotném těle, aby si poradilo, odvodnilo se a vyplavilo toxiny.

„Semtam nějaký ten sval samozřejmě vítám, občas ženská potřebuje sílu, aby třeba odtáhla ten gauč a mohla tam vyluxovat. Takže ano, lehce svalovitě šlachovitá postava je fajn, ovšem nesmí se to přehánět, aby vám bicepsy netrhaly rukávy u trička,“ se smíchem doplnila Slováčková, která kromě návštěv zmíněného studia i ráda plave, chodí do sauny, leze po stěně a propadla i tenisu. „To je fakt. Jako malá jsem tenis neměla ráda, ale poslední dobou si to občas rozdáme s tátou a přišla jsem mu na chuť. Je to fajn sport, člověk se při něm zapotí a navíc stráví i fajn čas s člověkem, kterého má rád. Zatím je pro mě ovšem neporazitelný, ale předpokládám, že tvrdým tréninkem zvládnu všechny jeho taje a táta bude ronit krokodýlí slzy a litovat, že mě k tomuhle sportu přivedl,“ dodala Anička Slováčková, kterou „pracovně“ v nejbližší době čeká turné s Milanem Peroutkou po šesti českých městech, 19. září bude mít premiéru její klip a 12. prosince v rámci Vánočního koncertu v Divadle Semafor se uskuteční premiéra druhého klipu Aničky Slováčkové.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz

9. 9. 2019 08:30 Autor: VSy
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.