Bára Basiková (Zdroj: Herminapress.cz ) 4x FOTO

Jak Bára Basiková uspávala své děti? Ukolébavky to rozhodně nebyly

Ukolébavkou pro všechny kluky rozšířila Bára Basiková playlist ukolébavek dětského kanálu Pohádky, ve kterém už svou píseň mají například Klára Vytisková, Iva Pazderková, Tereza Černochová, Václav Neckář nebo Ivan Hlas. Slova k ní napsal její dlouholetý kolega Michal Svatý, hudbu složil Richard Ulrych.

„Michal s Richardem se coby autorská dvojice podíleli už na mém vánočním singlu, takže když mě Stream oslovil, zda bych pro ně nenazpívala ukolébavku, logicky se nabízelo přizvat i je dva. Aktuálně společně pracujeme na materiálu, který by mohl vyústit v album, ale protože nás čas netlačí, rozhodli jsme si jeho přípravu zpestřit. Tvoříme volně, pomalu a s radostí, zatím proto nevíme, kdy bude repertoár na kompletní desku hotový,“ přiznává zpěvačka, která si nahrávání užila i proto, že čtyřiadvacetiletá dvojčata Annu a Marii a sedmiletého Teodora příliš často písní neuspávala. 

„Moje děti mi moc šancí zazpívat jim ukolébavku nedaly, měly raději vyprávění pohádek, a to má samozřejmě malý Theo rád pořád. Tak snad se při mém zpěvu bude hezky usínat jiným,“ dodává zpěvačka s úsměvem. 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

23. 6. 2016 17:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.