(Zdroj: Herminapress.cz ) 10x FOTO

Jak celebrity hubnou do plesových šatů? Kalivodová denně běhá, Táňa Kovaříková se nechává ničit trenérkou, Hana Gregorová necvičí vůbec, ale hubne!

Plesová sezona je v plném proudu a Československý ples v Obecním domě byl plný celebrit, které daly vale Vánočnímu hodování a nabytá kila poctivě shazují.

 Krásné plesové šaty si přece štíhlou postavu žádají. Módní návrhářka Táňa Kovaříková vybírala na ples hned ze tří svých návrhů, ani jeden ale nebyl dokončený! Proč? „Jsem ta kovářovic kobyla, co chodí bosa. Věčně nemám co na sebe a jak umím poradit ostatním, tak sobě ne. Na dnešek jsem měla připravené troje šaty, návrhy, a v kterých jsem se cítila nejlépe, ty jsme nakonec narychlo došili,“ smála se Kovaříková, která je plná energie, protože drží dietu a daří se jí tlačit kila dolů. „Před dvěma lety jsem zhubla deset kilo a teď jsem dokázala úspěšně nějakých šest nabrat zpátky. Takže na tom pracuji, mám dokonce trenérku, se kterou třikrát týdně cvičím. Nejím pečivo, brambory a mléko. A už to začíná jít zase dolů,“ radovala se návrhářka. Podobně je na tom také Hana Gregorová, která dorazila v rudých šatech, které by ještě před nedávnem neoblékla. „Outfit byl vybraný bleskově. Důležité je, že se v šatech dobře cítím, jsou vkusné a ještě jsem je nikdy neměla. Visely totiž ve skříni a dá se říct, že čekaly, až do nich zhubnu. Povedlo se,“ usmívala se spokojeně Gregorová. „Nevím, kolik mám dole, ale budou to dvě velikosti. Zatím. Hodlám v tom ještě pokračovat, chtěla bych dolů další dvě velikosti. Horší se mnou je, že necvičím. Budu cvičit, až zhubnu to, co chci,“ míní Gregorová, která hodlala nějaké kalorie spálit i na plese, doprovod jí totiž dělal sličný mladý choreograf z divadla. Po porodu svého prvního syna se do formy pomalu dostává i operní pěvkyně Andrea Kalivodová. Ta Československý ples písní zahájila. „Postavu jsem nikdy moc neřešila, přeci jenom jsem operní pěvkyně. Ten základ mít musím. Ale chci mít hodně energie a cítit se dobře, takže jsem kvůli sobě začala každý den běhat. Chci začít i plavat,“ pochlubila se Kalivodová, která se nedlouho po porodu také znovu zapojila do koncertování po republice. „Snažím se věnovat synovi a manželovi, ale někdy je pro ženu dobré, aby se zase dostala mezi lidi a do formy. Zvlášť pro nás umělkyně. Takže už zase zvolna koncertuju, i když do divadla regulérně nastoupím až po mateřské,“ říká Andrea. Na ples oblékla šaty od Jiřiny Tauchmanové, které doplnila masivními náušnicemi české bižuterie Šenyr.

16. 2. 2015 22:00 Autor: Herminapress.cz
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.