(Zdroj: Stopka ) 5x FOTO

Jak je dlouho rozvedená Berenika Kohoutová? A co skrývá záhadná kostka Desing Cube?

Manželství zpěvačky a herečky Bereniky Kohoutové s Pavlem Čechákem bylo neoficiálně u konce již během jejího účinkování v úspěšné televizní soutěže Tvoje tvář má známý hlas. Úředně však skončilo teprve před čtrnácti dny.

„Ano, jsme rozvedeni, je to asi dva týdny nebo tři,“ prozradila Berenika Kohoutová. Nicméně každý si již dlouho žije svým životem. Berenika už osmý měsíc randí s přítelem, který není z branže. Jak snáší úspěch a slávu své partnerky?

„Přítel je tolerantní, je velmi chápavý a myslím, že mi přeje. Je šťastný za všechny moje úspěchy a co se kde píše, neprožívá,“ říká. Bereniku jsme potkali na pražském Výstavišti v rámci Designbloku, kde přistála Design Cube, obří kostka, ve které je ukrytý kus nábytku.

„Mně by strašně bavilo, kdyby tam bylo něco strašně velkýho, a když se ta kostka rozbalí, tak to se to z toho úplně vyvalí,“ směje se zpěvačka, která chystá novou desku společně s producentem Jirkou Burianem. „Třeba obrovská plyšová pohovka nebo něco takovýho,“ dodává. Berenika dále trénuje v muzikálu Starci na Chmelu a Saxána, kde hraje hlavní roli.

 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz  

29. 10. 2018 07:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.