(Zdroj: Zdravé stravování ) 4x FOTO

Jak se podepsal pobyt v děcáku na modelce Veronice Kašákové? Proč se nechce vdávat?

Modelka Veronika Kašáková sice již roky tvoří pár s pohledným Milanem Sovadinou, na vdávání ale připravená není. Alespoň pokud bychom to hodnotili podle jejího kulinářského umu. Kráska, která vyrůstala v dětském domově, totiž přiznala, že vaří jenom sporadicky. Nenaučila se tam vůbec vařit.

“Není to tak, že bych nedostala šanci. Vaření jsme měli jednou za 14 dní o víkendu. Mně to ale vůbec nebavilo a nic mi to neříkalo. Celkově jsem byla pěkný rebel. Nechtělo se mi dělat dost věcí na příkaz. K vaření jsem cestu našla sama, až když jsem žila mimo dětský domov. Podobně jsem to měla i s čtením, cestováním, cizími jazyky či turistikou. Vše přišlo samo, možná věkem, možná proto, že to nyní není povinnost a režim chodu dětského domova,” přiznala Veronika, která se pyšní jednou z nejkrásnějších postav mezi českými kráskami.

Nemá ho ale zadarmo. “Snažím se pětkrát týdně cvičit jógu, pracuji i na svém mentálním vztahu sama k sobě. Vše se totiž zrcadlí na těle. Investuji jak do pohybu, tak do mysli i ducha, medituji a snažím se hlavně jíst zdravě, v čemž mu pomáhá Zdravé stravování,” prozradila Veronika, která ač to nevypadá, jídlem nepohrdne.

“Nevařím vůbec, jen o víkendu. Jsem moc ráda, že mám krabičky, protože bych jinak buď hladověla, nebo se naopak stravovala velmi nezdravě. Jsem vlastně pořád na cestách,” přiznává zakladatelka Nadačního fondu Veroniky Kašákové, která rozhodně není, co se jídla týče, vybíravá. S radostí totiž vzpomíná i na ta, která jí servírovali v dětském domově.

“Když tam jedu, tak se těším, že něco dobrého dostanu. Vyrostla jsem na omáčkách, pomazánkách a na buchtách, takže taková klasická česká kuchyně. Mám velmi kladný vztah k jídlu, i když takové pochutinky si dopřávám jednu za čas, stejně to teď mám i s masem. Stačí mi jednou za čtrnáct dní,” uzavřela Veronika, která dodnes vzpomíná na nedělní buchty s čajem a citronem od tety Haničky.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz

10. 6. 2019 12:00 Autor: ext
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.