David Koller nechyběl na koncertě Vánoční hvězdy v Karlíně. (Zdroj: Herminapress.cz ) 3x FOTO

Jak stráví letošní Vánoce David Koller? Zpěvák se nám svěřil!

Ve Fóru Karlín proběhl velký koncert Vánoční hvězdy v Karlíně a na pódiu se střídal výkvět české hudební scény. David Koller (55) nemohl chybět a v předvánočním čase nadělil divákům romantickou pecku Chci zas v tobě spát. To celé za doprovodu ženského symfonického orchestru Bon Art Pops Orchestra.

„S Bon Artem spolupracujeme už delší dobu. Dělali nám propagaci na pražské koncerty, proto jsme se rozhodli tuhle akci podpořit. Vybíral jsem něco vánočního nebo tak alespoň laděného. Také mi záleželo na tom, aby to lidé znali, proto ta první pecka. Ale písnička, na kterou trochu sázíme, by se časem mohla stát všeobecně známější. Jmenuje se Recidiva a je k ní takovej vošklivej videoklip. Za ten jsme rádi, určitě se v něm najde hodně mužů,“ vysvětloval v zákulisí Koller. Toho nadchlo, že se zde mohl setkat se zakládajícím členem kapely Nazareth.

„Když jsem byl teenager, tak jsem poslouchal Nazarety. Je to legenda,“ zářily oči Kollerovi. Muzikant se těší na zasloužené volno, když atmosféra Vánoc na něj prý dýchá už i z hlediště. 

 „Člověk se do toho zpívání snaží dát emoce, aby to nebylo mechanicky odzpívané. Musí to být zábavná, prožitá věc. Já na Vánoce prchám, jedeme s dětmi lézt na hory, sportovat, a tak vlastně žádné Vánoce nebudou! Strávíme tam i Nový rok,“ těší se David Koller.  

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

23. 12. 2015 12:00 Autor: veko
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.