Dcery Ivy Janžurové Theodora Remundová a Sabina Remundová se rozpovídaly, jak to chodí u nich doma. (Zdroj: Herminapress.cz ) 4x FOTO

Jak to chodí u Ivy Janžurové doma? Proč se málo vídá s dcerami?

Premiéru hry Božská Sarah v Divadle Kalich si nenechaly ujít ani dcery Ivy Janžurové (74) v roli Sarah Bernhardt. Sabina Remundová (43) a Theodora Remundová (41). Přestože spolu všechny bydlí v jednom domě, moc často se dohromady nesejdou.

„Máme každá dost práce. Vídáme se letmo nebo spíš po telefonu. Bydlíme v jednom domě, takže občas se zastihneme při odjezdu nebo příjezdu. V poslední době jsme se viděly málo, maminka hodně zkoušela. Těším se na Vánoce, že si maminku zase užijeme doma,“ říká Sabina Remundová.

 Božská Sarah ve hře vyžaduje trénovat repliky svých rolí se svým sluhou. Probíhá něco podobného také u Ivy Janžurové doma? „Když jsem byla malá, byl na to čas a zkoušely jsme si role na sobě navzájem. To teď dělá moc ráda moje dcera. Učí se role se mnou i s maminkou,“ dodává Sabina. Její sestra Theodora souhlasí, že o práci se doma příliš nebaví. 

„My na to nemáme čas. Já mám tři chlapečky, do toho se snažím pracovat, a proto se s mámou doma bavíme o takových těch obyčejných věcech,“ dodala o soužití celé rodiny v jednom domě Theodora Remundová.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

19. 12. 2015 10:00 Autor: veko
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.