Tomáš Ujfaluši, Yvetta Blanarovičová, Marek Jankulovski (Zdroj: Herminapress.cz ) 6x FOTO

Jak to ta Yvetta dělá? Chlapi jí nikdy pomoc neodmítnou!

Areál S-Centra v Benešově prožíval zatěžkávací zkoušku. Devět dnů se tu jedenašedesát hudebně a fotbalově nadaných dětí z dětských domovů a sociálně znevýhodněných rodin připravovalo pod vedením ředitelky a zakladatelky obecně prospěšné společnosti La Sophia, zpěvačky a herečky Yvetty Blanarovičové, na finálový galavečer. Ten proběhne 3. října v pražském hotelu Ambassador.

„Máme tady skvělé podmínky, využíváme například hudební a taneční sál, tenisovou halu, kryté i venkovní fotbalové hřiště a řadu dalších možností, které areál nabízí. V žádném případě ale nejde o žádnou rekreaci. Naše akademie, která pomáhá talentům, je tvrdá a neúprosná. Vstává se v sedm hodin a od osmi už jedeme naplno po celý den,“ vysvětlila Yvetta.

Soutěže Talent La Sophia se aktivně účastní řada známých osobností, které účastníkům akademie radí a pomáhají v rozvíjení jejich talentu. Při naší návštěvě, kdy přeci jen vybyla chvíle volna, přijeli na besedu s dětmi tři ambasadoři, za fotbal bývalí reprezentanti Marek Jakulovski a Tomáš Ujfaluši a za muzikantkou sféru Michal David.

„Tihle pánové tu ovšem nejsou pouze na to, aby odpovídali na otázky. Všichni jsou už poněkolikáté aktivními účastníky akademie, jezdí za dětmi, sportují s nimi, prostě teoreticky i prakticky se o účastníky zdejšího pobytu starají. Jak dobře jim naslouchali a co si od nich vzali se uvidí na pražském galavečeru, kdy budou vyhlášeny výsledky naší soutěže Talent La Sophia,“ dodala Yvetta Blanarovičová.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

 

18. 7. 2016 12:00 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.