(Zdroj: YouTube ) 3x FOTO VIDEO

Jak točil Igor Timko nebezpečné scény do novém klipu No Name?

Skupina No Name představuje dech beroucí videoklip k skladbě "Ži ... a nech žít"! Kvůli klipu navštívili muzikanti nejkrásnější místa Slovenska i Česka, přičemž při některých záběrech z natáčení doslova mrazí. Igor Timko totiž vylezl na pražské a bratislavské střechy a neohroženě balancoval nad ulicemi.

"Během natáčeni se vždy stanou věci, kdy se vystavujete konfrontačním situacím. Už jen proto, že vznikne nápad sedět na okraji budovy s výškou 60 metrů, což je situace, která vás dokonale prověří. V klipu to vypadá šíleně, pravda je však taková, že jsem byl dokonale jištěný profesionálem, specialistou na výškové práce. Musím však připustit, že si můj pobyt na pražských a bratislavských římsách budu pamatovat cely život. Je velmi důležité, jak se štábem vycházíte, a vždy se to odráží i na výsledku…" prozradil o vzniku klipu Igor Timko.

Klip má na kontě sehraný tandem - režisér Juraj Lehotský a kameraman Timo Križko. Novou píseň "Ži ... a nech žít" zahraje kapela na Dermacol NO NAME Acoustic tour 2019, které na jaře příštího roku navštíví 23 míst po celém Česko-Slovensku!

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz

28. 11. 2018 17:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.