Rybář a cestovatel Jakub Vágner vezme Elišku a Ivanu na expedici do Amazonie. (Zdroj: Herminapress.cz ) 3x FOTO

Jak tohle dopadne? Rybář Vágner bere Bučkovou a Jirešovou do Amazonie!

Dostat je do deštného pralesa a poté zase v pořádku zpátky. Rybář Jakub Vágner (33) bude dělat průvodce modelce Elišce Bučkové (26) a herečce Ivaně Jirešové (38), které budou v Jižní Americe fotit unikátní kalendář s Jakubem Ludvíkem (45).

"Je to největší les světa, větší než celá Evropa – zatím, než ho naše vyspělá civilizace zcela pohltí. Expedice Amazonie 2015 povede 1000 kilometrů od nejbližší civilizace," popisuje Vágner, který si pro své svěřenkyně přichystal malou ukázku už na tiskovce, prý aby holky věděly, do čeho jdou. Bučkové dal za krk krajtu, Jirešová vyfasovala velkého chlupatého pavouka!

„Já jsem z hada v pohodě, já nesnáším pavouky. Nemám problém, když ho vidím v přírodě, kam patří,“ říká Eliška, o níž se ví, že když jela na dovolenou s tehdejším přítelem Noidem, v kufru měla i svářečku na své umělé vlasy.

„Věřte mi, že pro mě být v Amazonii nenalíčená a žít tam bez telefonu a bez každodenních starostí je daleko přirozenější než tady sedět a pózovat vám upravená v podpatcích,“ tvrdila Bučková.

To Ivana Jirešová se do dalekých krajin bez civilizace vydává poměrně často. „Jsem vášnivá cestovatelka, moc mě to baví. Na takovou nabídku se nedá říct ne. Tam je taková čistá energie, hrozně moc se těším na přírodu. Jsem ráda, že to bude pravá expedice plná dobrodružství,“ září oči herečce, která s pavoukem neměla žádný problém.

Členové expedice budou „monitorováni“ již od prvních příprav, z celé akce vznikne i hodinový dokument zobrazující celou cestu za fotografiemi z prostředí drsné džungle. Budou zaznamenány všechny radosti i potíže, jimž bude tým čelit.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

5. 10. 2015 19:00 Autor: zp
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.