Tým pohromadě: režisér a producent David Ondříček, Dita Pecháčková, herečka Petra Nesvačilová, režisérJiří Volek. (Zdroj: Herminapress.cz ) 4x FOTO

Jak vaří Dita P.? Dozvíte se v další sérii její cooking show

Originální kuchařská show, která zobrazuje realitu: Jak vaří a žije Dita Pecháčková, bývalá „single holka od vedle”, která se vdala a najednou je všechno jinak.  Neboli víceméně tak, jak to má být.

Stejně jako první kulinářskou televizní sérii předběhla i natáčení té další Ditina výpravná druhá kuchařka. Jejím nevyřčeným mottem je „Jak se dělá rodina“. Pochopitelně v kuchyni. S producentem a režisérem Davidem Ondříčkem a režisérem Jiřím Volkem ochutnávali, slavili, vymýšleli. Byli spolu.

„V druhé sezóně Deníku Dity P. znovu vycházíme z její excelentní kuchařky. Věrně vykreslujeme její životní příběh, přátele, pocity, cesty, ale především vaříme skvělá jídla. Dita otěhotní, porodí a je prostě maminkou. Z toho vychází i skladba receptů a její životní příběhy,“ řekl režisér a producent David Ondříček. Dita Pecháčková je přesvědčená, že dobré jídlo je důležité pro mezilidské vztahy.

„My se doma scházíme pořád a vždycky to je pozvání na oběd, večeři dort. U toho probereme, co kdo, jak, s kým. A přitom se naladíme do jedné party. Přesně tak to bylo i při natáčení. Já vařila, vše se natočilo a štáb si potom ještě pochutnal,“ nedá na dobré jídlo dopustit Dita Pecháčková. 

A jak se takové jídlo vaří nápady a náměty můžete sledovat na obrazovkách České televize od 11. března v druhé řadě pořadu Deník Dity P.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

4. 3. 2016 16:30 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.