Monika Marešová vzala mladšího syna Matěje na výstavu hraček. (Zdroj: Herminapress.cz ) 4x FOTO

Jaké budou letošní Vánoce u Marešů? Přijde Leoš a Ježíšek, říká rozhodně Monika

Manželka moderátora Leoše Mareše (39), Monika (40), vzala mladšího syna Matěje (6) na veletrh hraček. Matýsek sem přišel napsat dopis Ježíškovi a obhlédnout pro inspiraci nejnovější hračky. Monika se mezi řečí svěřila, že i její starší syn Kubík ve svých deseti letech stále ještě věří na Ježíška!

„Ve třídě jich je asi osmnáct a většina je na tom stejně. Těm co nevěří, rodiče zakázali mluvit o tom před ostatními, což je fajn. Myslím, že ale Kuba už má nějaké pochybnosti,“ říká Monika.

„Já mu to nebudu říkat, on se to jednou dozví. Loni tchyně chtěla, abych si něco sama koupila, Kuba to potom viděl pod stromečkem a došlo mu, že jsme to kupovali spolu. Vysvětlila jsem mu, že někteří dospělí si kupují dárky mezi sebou, protože dětí je hodně a Ježíšek nestíhá. To ještě vzal,“ směje se Marešová s tím, že s Leošem mají na Štědrý večer rok co rok těžší podmínky.

„Kubovi vrtalo hlavou, že vždycky odcházíme buď já, nebo Leoš po večeři jakože na záchod. A nastražil na nás zapnutý notebook, že si toho Ježíška natočí. Nenápadně jsem mu to samozřejmě vypnula. Letos určitě podobnou past zase vymyslí,“ děsí se.

Loni trávil s rodinou Leoš všechny tři sváteční dny, jen spát jezdil pryč. Letos, i když má novou známost, by to nemělo být jinak. „On dopoledne vysílá, pak se sejdeme na Staromáku a jdeme domů připravit večeři. Potom jede domů a druhý den se jede k jeho rodině, další den k té mé rodině. Jsme takhle spolu ty tři dny,“ těší se na sváteční pohodu, kdy je rodina pohromadě, Monika.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

17. 11. 2015 10:00 Autor: veko
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.