(Zdroj: Herminapress.cz ) 14x FOTO

Jaké budou Vánoce u mladých Heřmánků? Kdo peče a vaří?

Herečka Nikol Kouklová zahájila v hale Divadla Bez zábradlí už 11. Vánoční tržíček, který společně s divadlem pořádá Nadace Slunce.

„Tržíček běží už po jedenácté, ale pod mou patronací po osmé. Nápad tenkrát „upekla“ ředitelka Nadace Slunce Blanka Dvořáková s ředitelkou divadla Hankou Heřmánkovou. Ta ale řeší věci kolem chodu divadla, tak tržíčku jsem se ujala já. Mám na starosti hosty, herce, zpěváky a Slunce si přivezlo svoje výrobky, vánočky, cukroví, adventní věnce a další vánoční výrobky,“ nechala nahlédnout do organizačního zákulisí manželka Karla Heřmánka mladšího, která sama vánoční cukroví a pečivo nakupuje v pekárně Nadace Slunce.

„Já na pečení moc nejsem. Ani Kája, který doma vaří víc než já, nenašel v pečení zálibu. Ale sama jsem si vyrobila adventní věnce a dárky už mám také po kupě. S těmi jsem začala letos s předstihem, protože v prosinci hodně hrajeme a není čas běhat po obchodech. Nejvíc dárků dostane asi naše fenka Amy. Ona miluje hračky, pod stromečkem určitě také nějaké najde. Má jich doma víc, než lecjaké malé děcko doma,“ smála se Nikol Kouklová a dodala, že hned po Štědrém dni začíná Divadlo Bez zábradlí opět denně hrát a na Silvestra si herci střihnou dokonce dvoják. Ono to prý stačí. Komedie „Hra, která se zvrtla“, je taková smršť, že po dvou představeních zbývá hercům síla jen na to, aby divákům popřáli vše nejlepší do nového roku.    

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz  

16. 12. 2019 08:30 Autor: MH
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.