Herečka Andrea Kerestešová prozradila, jaké nosí spodní prádlo. (Zdroj: Herminapress.cz ) 2x FOTO

Jaké spodní prádlo nosí krásná Andrea Kerestešová? To byste vážně neuhádli!

Herečka Andrea Kerestešová (31) vyrazila po boku svého přítele na přehlídku spodního prádla, kde z ní vypadlo, že to její prádlo není pokaždé až tak úplně sexy, jak by si asi mnozí představovali. Pro krásnou Andreu je totiž mnohem důležitější pohodlí.

"To vůbec nechcete, abych vám ukázala, jaké mám kalhotky," vykřikla Kerestešová po přehlídce smíchy. "Nosím takové ty lední medvědy a podobně. Mám ráda ty infantilní vzory, hlavně ať je pohodlí! Zároveň ale jsou příležitosti, kdy vyhrává krajka, tomu se vůbec nebránim. Ale sázím na pohodlí," šokovala půvabná herečka, jejíž partner Mikoláš Růžička (35) se jen nenápadně usmíval. 

"Partner s tím nemá problém, když jsem spokojená já, on také," pokračovala Andrea, která se nedávno vrátila z amerického San Diega, kde chodila do školy.

"Normálně jsem se vzdělávala v angličtině, splnila jsem si svůj sen, protože zatím na to nikdy nebyl čas. O víkendech jsem jezdila na výlety. Viděla jsem Grand Canyon, byla jsem na otevřeném oceánu pozorovat velryby," vyprávěla Kerestešová.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

27. 10. 2015 09:30 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.