FTV Prima (Zdroj: Herminapress.cz ) 6x FOTO

Jakub Kohák není inseminátor, je fotbalista romantik.

Jakub Kohák je velký příznivce fotbalu a sportu jako takového. Byl rád, když se natáčení primáckého, zábavného pořadu „Kdo je kdo?“ neslo ve sportovním duchu

Kapitánky soupeřících týmů mají vše pod kontrolou.  Alice se promění ve Victorii Beckham Bendovou, ve svém týmu bude mít samozřejmě svého manžela Davida alias Boba Klepla, a také Ronaldinha, který bude mít tvář Romana Ondráčka. Za tým Dany Shakiry Morávkové bude kopat Messi neboli Miloš Pokorný a Zlatan Ibrahimovič alias Jakub Kohák.

Ten nasadil do boje dres Arsenalu a chlubil se, že k němu má i trenýrky. “Zlatan mi říkají, protože podobně vypadáme, podobně hraji a máme podobný náhled na život i vztah k lidem,” vysvětlil Jakub Kohák.

 

V prvním kole bude Jakub Kohák hádat, že představuje inseminátora. A začne tak, jako kdyby hrál fotbal - rovnou bude střílet na branku. “Jsem svůdník, milovník, sňatkový podvodník? Nejsem? A jsem v hajzlu,” shrne. “Inseminátor bylo těžké slovo, tato činnost je mi vzdálená, já mám rád jen sport, četbu knih, poezii, taky zpěv ptactva mě zajímá,” objasní pak. 

 

 

Sledujte také Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz  a facebook.com/aplausin

22. 4. 2015 15:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.