Kuba Kohák postrádal vodku. (Zdroj: Herminapress.cz ) 15x FOTO

Jakub Kohák ohrnoval nos nad nealko koktejly!

V pořadí páté Mistrovství světa v míchání nealkoholických nápojů se o víkendu konalo na Staroměstském náměstí v Praze. Ve velkém koktejlovém finále se v neděli utkala šestice špičkových barmanů.

„Tak nevím, zda to není akce pro děti. Takový pořádný koktejl by měl v sobě mít něco, co rozproudí krev. Já osobně mám teď v oblibě nápoje s trochou vodky. Ale pozor, uznávám, že i na nealku něco je. Ve vedru je nepostradatelné, a když se dobře namíchají různé ingredience, tak ten lehký nápoj osvěží,“ vyjádřil svůj odborný pohled režisér a herec Jakub Kohák (40).

Za pravdu, co se onoho nealka týče, mu dala i Bára Poláková (31). Nastávající maminka, které to moc slušelo, si koktejly bez tvrdších příměsí dopřává, a proto se stala i patronkou jednoho ze soutěžících. A přinesla mu štěstí, polský reprezentant Wojciech Urbanski obsadil druhé místo za vítěznou Stephanií Sieber z Rakouska.

Třetí příčku obsadil Marius Birzan z Lucemburska, k čemuž mu fanděním a údajně i nějakou tou radou dopomohl herec Martin Dejdar (50).

Ostatní patroni i „míchači“ nápojů skončili, přes veškerou snahu, v poli poražených, ale na dobré náladě jim to neubralo, stejně jako hostům akce, mezi nimiž nechyběla spousta slavných tváří.

Na pódiu se střídali zpěváci a kapely, např. Michal Hrůza, Aneta Langerová, Jana Kirschner, Xindl X a další. Akci před početným publikem moderovali Adéla Banášová a Libor Bouček. 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

22. 6. 2015 19:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.