Jakub Ludvík, Lenka Vacvalová, Michal Hrdlička (Zdroj: Herminapress.cz ) 7x FOTO

Jakub Ludvík: Vždycky takhle rychlej nejsem

Fotograf Jakub Ludvík je opravdový profesionál a na noční focení promo fotek, moderátorů Lenky Vacvalové a Michala Hrdličky soutěže Miss a Mister neslyšících a nedoslýchavých 2016, se dostavil bez zdráhání a dal přednost raději práci, než sledování fotbalu s přáteli. Samotné focení trvalo přibližně třicet minut a únavu si nikdo ani nestihl připustit.

„Když je zadání jasné a fotíte dva hezké lidi, kteří ví, jak se mají tvářit, jde to samo. Vždycky takhle rychlý, ale nejsem" řekl Jakub Ludvík a dodává, „když chce žena udělat například sexy fotku, trvá vše samozřejmě déle. Už jen proto, že je potřeba naladit ji a komunikovat. Když se tohle podaří, tak je to devadesát procent úspěchu ".

I když je Jakub Ludvík převážně ateliérový fotograf, v poslední době se chce spíše věnovat něčemu akčnějšímu. Má v plánu nafotit prodejní diář, který sice bude obsazen hereckými legendami, ale ve spojení s tanečníky a tanečnicemi ze studia Pavla Strouhala. Jakub už má za sebou jedno náročnější focení, které se odehrávalo ve starém, polorozbořeném baráku, kdy jedna z tanečnic skončila po hodině s ortézou. 

„Ty holky, obzvláště v tomhle studiu, které je prostě nejlepší, jsou na bolest zvyklé. Nebojí se toho a já chci fotit umělecké fotky v pohybu a trochu v agresivitě, aby to pro lidi bylo zajímavé" dodává známý fotograf.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

17. 6. 2016 11:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.