Jakub Prachař (Zdroj: Herminapress.cz ) 4x FOTO

Jakub Prachař neplatí elektriku a ještě se s tím chlubí v televizi

Herec, hudebník, moderátor a hvězda úspěšného seriálu Ohnivý kuře Jakub Prachař byl hostem pořadu Show Jana Krause. Jan Kraus si na něj připravil celou řadu novinových titulků, které mu předčítá a na základě kterých se snaží zjistit, jak se jeho hostovi od poslední návštěvy v jeho pořadu vlastně vedlo. Většina titulků se točí kolem jeho ženy Agáty, a ty bývají většinou dost přibarvené. Jak je to ale třeba s tvrzením, že kvůli své roli v seriálu Ohnivý kuře dokonce absolvoval kuchařský kurz?

„To je pravda,“ potvrzuje Jakub, „naučil jsem se například to, jak udělat kuřecí prso, aby nebylo vyschlý. Taky bych doporučoval naučit se vykostit kuře. To je hodně ekonomický. Ze skeletu uděláte vývar, zůstanou vám stehenní řízky, které jsou prorostlejší, ale dá se to. A pozor, důležitá je kůže! Dáte to narychlo na pánev, s trošičkou oleje, na sto sedmdesát stupňů 4 minuty a je to hotový…“ A tak zlí jazykové tvrdí, že u Prachařů vaří Jakub a Agáta neumí na plotnu ani sáhnout. Jakub má ale zase jiné slabiny. 

„Já jsem například včera zapomněl zaplatit elektřinu, takže když jsem odjížděl z domova, hledal jsem baterkou potmě oblečení. A to se mi stalo již podruhé. Takže jsem teď takový znevýhodněný, protože jsem dvakrát naprosto selhal,“ odpovídá vyhýbavě herec a svěřuje se, že právě staví se svou ženou dům, že ho to baví, ale zároveň je to mezi nimi určitá třecí plocha. 

 Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

 

2. 5. 2016 15:30 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.