Ondřej Pavelka hraje ve filmu otce Jakuba Prachaře. (Zdroj: Herminapress.cz ) 4x FOTO

Jakub Prachař o Padesátce: Hraji tam takového poloblba, rodiče mi hraje Ondřej Pavelka

Herec, hudebník a moderátor Jakub Prachař (32) je milovníkem hor a tedy i zimních sportů. Jak říká, je to vzájemně funkční a existenční spojení. Má rád nejen sjezdové lyžování, ale s chutí si zaskotačí i na běžkách. Proto si ho prý i režisér nové zimní komedie Padesátka, Vojta Kotek (27), která se objeví v kinech 24. prosince, vybral i do jedné z hlavních rolí.

„No jistě, je to tak. On věděl, že jediným schopným adeptem pro tenhle nový velkofilm jsem jedině já. Nebyl totiž nikdo, kdo by se mi, při vší skromnosti, mohl na lyžích rovnat, i když to s tím běháním ve filmu zase tolik nepřeháním a užívám si jiných radovánek,“ smíl se Jakub. Takže role jako šitá na míru aktivnímu sportovci.

„V lyžování jo. Ovšem já v tom filmu hraji kluka z Prahy, takového poloblba, který jednou za rok jezdí za svým tátou na hory, mimochodem rodiče mi hraje Ondřej Pavelka, protože tam se běží Jizerská padesátka. On ten závod vždycky doběhne a já zatím více obcuji s místními horalkami, než abych se dřel na trati,“ doplnil Jakub Prachař, kterého jsme spolu s manželkou Agátou Prachařovou (30) zastihli při křtu hudebního klipu k filmu Padesátka s písničkou Běž. Tu složil syn Ondřeje Soukupa František (31), jehož na akci doprovodila přítelkyně a nechyběli ani další členové kapely Horal, která skladbu nahrála a nazpívala. 

„Dali jsme se dohromady jen kvůli tomuhle filmu. Ale kdoví, zda naše spolupráce nebude pokračovat. Jsme kamarádi a je nám spolu fajn, takže uvidíme. Když to neklapne, nevadí,“ uvedl František Soukup. Kromě Jakuba Prachaře a Ondřeje Pavelky ve filmu Padesátka mj. hrají i Vilma Cibulková, Marek Taclík, Oldřich Kaiser, Matěj Ruppert, Jiří Mádl a řada dalších známých tváří.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

11. 12. 2015 12:30 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.