You need to install or upgrade Flash Player to view this content, install or upgrade by clicking here.
Podívejte se na trailer ke komedii Padesátka. (Zdroj: YouTube ) VIDEO

Jakub Prachař se fotí při sexu se zralými ženami: V komedii Vojty Kotka Padesátka

Celovečerní režijní debut Vojty Kotka (27) Padesátka představuje ve zveřejněné upoutávce k filmu vůbec první záběry, hereckou akci, hlavní postavy a „takovej horskej humor“.

Ondřej Pavelka (60) jako nadšený běžkař si tradiční tříkrálové K + M + B překládá jako „Kurva, Musíš Běžet“, zatímco Jakub Prachař (32) v roli jeho syna dává názvu Padesátka jiný význam. Namísto dlouhých běžeckých tratí raději svádí zralé ženy, padesátky.

Komedii Padesátka natočil na jaře v zasněžených Krkonoších Vojta Kotek podle scénáře Petra Kolečka (31). Už od začátku natáčení slibují tvůrci situační i konverzační humor, překvapivé zvraty nebo pověstný Cimrmanův vichr z hor. Upoutávce vládne právě komediální tón a odhaluje další lákadla filmu: Vilmu Cibulkovou (52) a její zálibu ve věštění, retropasáž ze 70. let s Terezou Voříškovou (26), Jiřím Mádlem (29) a Vojtou Kotkem nebo skladbu Padesátka Michala Hrůzy (44), kterou složil přímo pro film, jejíž část zazní na konci.

Řada herců se ve filmu představí na běžkách bez použití triků. V rámci příprav na natáčení proto museli podstoupit i běžkařský trénink. Marka Taclíka (42) například připravoval sám mistr světa Martin Koukal. „Celou dobu jsem mu koukal na záda,“ zavzpomínal Marek Taclík. „Neodvážil jsem se mu říct, že už nemůžu.“

Zimní komedie Padesátka bude mít v českých kinech premiéru 24. prosince.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

12. 11. 2015 20:00 Autor: zp
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.