(Zdroj: Herminapress.cz ) 8x FOTO

Jakub Prachař: Vánoce mě nezaskočí! S kým si dá štědrovečerní večeři?

Na Vánoce si ještě musíme pár dní počkat, ale řada milovníků nejkrásnějších svátků v roce už s přípravami začala. Třeba herec Jakub Prachař už první vánoční „vlaštovku“, tedy stromeček, doma má.

„Já se nenechávám nikdy ničím zaskočit, takže letos to bylo a je stejné jako loni, předloni a ještě předtím. Kupuji zásadně vždycky dva, pro jistotu, protože koupíte jednu tu větev, ona vám za čtrnáct dní seschne, opadají z ní ozdoby a musíte koupit druhou, novou. Nejsem tedy ničím zaskočen a Vánoce jsou v pohodě,“ svěřil se s úsměvem Jakub na tiskovce k filmu Šťastný nový rok.

Jak prozradil nic ho tedy nemůže překvapit a těší se na Štědrý den, nadělování a pohodu. „Je to tak. Jsem klasik, takže s mámou doma si dáme kapra, bramborový salát, pak přijde na řadu žlučníkový záchvat a chvíli mlsáme Fibichol, aby se zklidnil. Když se po chvíli umoudří, zazpíváme si koledy. Také letos jsem vyrobil vlastními silami píšťalky, rozdám je rodině, protože jsme opět nesehnali peníze na gramofon, a proto si zapreludujeme vánoční písně vlastními silami. A nepochybuji, že to bude paráda, “ se smíchem vysvětlil Prachař.

Jak dodal, těší se i na sváteční dny volna. Pak, v úplném závěru roku se chystá, jako každoročně, na lyže do Pece pod Sněžkou. Tam oslaví i Silvestra a protáhne tělo sportem. Lyžování je jeho velkou zálibou a zvládá hravě sjezd, slalom a semtam i nějaký ten skok, ovšem zásadně prý ne na závodním můstku.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz  

13. 12. 2019 10:30 Autor: VSy
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.