Jakub Prachař hraje ve filmu Padesátka milovníka zralých žen. (Zdroj: Herminapress.cz ) 5x FOTO

Jakub Prachař vyhání mráz z duší: Padesátky neklesejte na mysli!

Vzhledem k tomu, že jedna ze stěžejních rolí ve filmu Padesátka připadla Jakubovi Prachařovi (32), bylo všem jasné, že prostory kina Lucerna na premiéře opanuje Jakubova rozvětvená rodina. Nemohla chybět manželka Agáta (30), její otec, Jakubova máma Dana Batulková (57) a sestra Mariana (21). Všichni se však shodli na tom, že Padesátka je báječná zimní komedie, i přes enormní počet sprostých slov.

„Věděla jsem, do čeho jdu, protože jsem viděla to původní divadelní představení. A to je ještě drsnější,“ nechala se slyšet Batulková a na svého syna je pyšná.

„Jakub už nic se mnou nekonzultuje. Naposledy se s rodinou radil, když ho oslovili do Talentu. Od té doby se rozhoduje sám, už je velkej,“ dodává Batulková a plácá syna po zádech. Jakubova sestra Mariana přiběhla až po projekci, znala však divadelní představení, ze kterého film vychází a na filmu samotném se podílela.

„Viděla jsem jen divadelní představení a to mě moc pobavilo. Na filmu jsem chvíli spolupracovala, dělala jsem tam runnerku. Nosila jsem kafe, čaje, ale vůbec jsem jim do toho nekecala,“ říká Mariana. Sám Jakub Prachař je na Padesátku hrdý.

„Tento film řadím vysoko. Řadím ho v podstatě nejvýš ve své mrzké kariéře,“ směje se. Jeho postava má slabost pro starší ženy a Jakuba si tak celý večer v Lucerně někdo dobíral! 

„Ženám, kterým je padesát, bych vzkázal, ať neklesají na mysli. Jsou strašně zábavné, hlavně tím věkem, a začínají být také díky tomu věku strašně klidné. I přesto, že začínají trpět nespavostí, což pro všechny mladé chlapce může být jen přínosem,“ dodává Jakub, pro kterého je Padesátka mimochodem přelomová v tom, že se konečně oprostil od rozpadlého Nightworku. Jakub neváhal a sestavil novou kapelu, tentokrát bez Vojty Dyka, kterou s novým osazenstvem nazvali Horal. Písmeno H se podle Jakuba nevyslovuje. Horal tak už má na svém kontě singl k tomuto novému filmu.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

21. 12. 2015 14:00 Autor: veko
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.