Jakub Smolík na svém koncertě představil i svoje speciální červené víno. (Zdroj: Herminapress.cz ) 5x FOTO

Jakub Smolík se těší na Vánoce: Mám toho plné kecky

Má toho „plný kecky“. Za posledních dvacet dnů absolvoval devatenáct koncertů a jak tvrdí, je vyšťavený a těší se na vánoční rodinnou pohodu a pořádný oddech. Zpěvák Jakub Smolík (56) ode dneška „vypíná“ a bude si jen užívat.

 „Babička napekla a navařila a chystáme se na svátky do jižních Čech, kde oslavíme Vánoce. Sjedeme se komplet celá rodina s tchýní, tchánem, švagrem a švagrovou a samozřejmě dětmi. Dám si fakt pauzu, ale hned od ledna zase začnu utužovat kondici, kterou jsem v poslední době, bohužel, ztratil. Naordinuji si thai box, budu kopat a mlátit do pytle, dám si i posilovnu a doženu fyzické resty,“ vysvětlil Kuba. A jak bude probíhat u Smolíků a jeho rodinného klanu Štědrý den?

„Aby bylo jasno, k nám chodí zásadně jenom Ježíšek, a to chci zdůraznit. Přes práh mi nesmí vkročit Santa Klaus ani Alláh. A co bude dál? Jsme klasici, takže zazáří stromeček, k jídlu, jak jinak bude kapr, salát, pak zazvoní zvoneček a jdeme si s dětmi vybalit dárky. Já se na přípravách štědrovečerních radovánek pracovně moc nepodílím, ale zase třeba sponzoruji Ježíška, který ta překvapení nosí. Zazpíváme si koledy a pak se půjdeme asi trošku projít, ale ne zase moc. Prostě Vánoce budou pro všechny radost a relax,“ dodal Jakub Smolík, kterého jsme načapali na vánočním koncertě v Divadle Hybernia. Podpořit ho do hlediště přišla i manželka Petra s dcerou Petruškou. Dvou a půlletý Kubíček by prý taťkův pěvecký maraton ještě nezvládl, takže zůstal doma. Na tatínka se přijde podívat zase na Vánoce, ale až příští rok. 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

23. 12. 2015 14:00 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.