(Zdroj: Herminapress.cz ) 11x FOTO

Jakub Smolík: Vánoce? Byly smutné a neměl jsem je rád!

Udělal radost svým příznivců, sobě i rodině. Zpěvák Jakub Smolík vydal a pokřtil fungl nové cédéčko Šťastné a veselé Vánoce, kde je čtrnáct původních českých vánočních písní. Jako autoři jsou pod nimi „podepsáni“ mj. Zdeněk Barták, Michal David, Marcel Zmožek, Eduard Krečmar a mnozí další.

Křest desky byla jedna věc, ale jaké jsou vlastně skutečné Vánoce u oblíbeného pěvce, stejné jako název alba? „No, teďka už jsou opravdu šťastné a veselé. Nebyly takové ovšem vždycky. Já jsem vánoční svátky nemíval rád, pro mě byly spíše smutné. Až s rodinou jsem poznal, o čem je život, až potom, když se mi narodila dcera Petruška a syn Kubík, tak se mi všechno změnilo a já se na Vánoce moc a moc těším,“ vysvětlil na křtu zmíněné desky, v restauraci Bredovský dvůr, Smolík. 

Jedna z písniček, Čekání na Ježíška, je Smolíkovým duetem s dcerou Petruškou. Jako kmotry novinky si Jakub pozval své kamarády Petra Koláře, Magdu Malou a Milušku Bittnerovou. A jak jinak, u té slávy nechyběl ani i nový pěvecký objev, Petruška Smolíková. 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

10. 11. 2016 17:00 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.