(Zdroj: Herminapress.cz ) 19x FOTO

Jaký našla recept? Tereza Mátlová zatočila s váhou! Na premiéru Zasněžené romance bude jako lunt

Herec a režisér Pavel Trávníček ani netuší, že se mu do muzikálu Zasněžená romance přihlásí nová posila. Režisér si sice hýčká hvězdu Vivien v podání Terezy Mátlové, ale swingová lahůdka už také láká dceru Terezy a Františka Janečka, Emilku.   

„Na moje místo se tlačí dcerka Emilka. Doufá, že Pavel bude hrát Zasněženou romanci ještě za dvacet let a ona si v tom něco střihne. Chce u „prince“ hrát a zpívat. Pavel musí prostě vydržet,“ vtipkovala operní diva Tereza Mátlová, která si účinkování v muzikálu se swingovými  písněmi Glenna Millera hodně rozmýšlela. „Ono to není jednoduché. Soustředím se na operní projekt Belcanto a do toho přijde Pavel Trávníček ze swingem. Mému profesorovi operního zpěvu Vlado Chmelovi jsem tuhle odbočku dlouho tajila. Ale na premiéru 28. ledna se do Divadla Broadway přijde podívat. Má mě rád.“

Swingový muzikál Zasněžená romance s hudbou Glenna Millera nastudoval režisér Pavel Trávníček ve spolupráci se Severočeským divadlem v Ústí nad Labem, kde se i minulý podzim uskutečnila premiéra. Na tiskovce k pražské premiéře v Divadle Broadway to Tereze Mátlové v dobovém účesu od Lukáše Bartoně a v šatech výtvarníka Josefa Jelínka velmi slušelo. Bylo vidět, že šla dolů také „zimní kila“.

„Možná jsem něco shodila, ale je to jako na houpačce. Ježdění po zkouškách a představeních moc správné životosprávě nepřidá. Tělo si říká, že bych se mu měla víc věnovat. Proto jsme se dala na tanec. Teď jsem ale například propásla mojí hodinu flamenka. První hodina a já hned nepřijdu! Nechci být stará a ošklivá, ale nejvíc mě štve, když mi není kostým. Proto lekce tance doženu a třeba při premiéře 28. ledna mi budou šaty velké,“ smála se Tereza Mátlová.

V Zasněžené romanci se představí také další vyznavači swingu, například Pavel Trávníček, Nikola Ďuricová, Uršula Kluková, Milan Nechyba, Tomáš Christian Brázda, Hana Sršňová, Monika Trávníčková a další herci, zpěváci, tanečníci, stepaři a živý orchestr.

Všichni se 28. ledna a 30. ledna na diváky Divadla Broadway těší.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz  

 

 

10. 1. 2020 11:30 Autor: MH
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.