Herečka Ivana Andrlová zhodnotila uplynulý rok jako docela dobrý. (Zdroj: Herminapress.cz ) 3x FOTO

Jaký rok měla Ivana Andrlová? Jaké šílenosti herečka zažila?

Herečka Ivana Andrlová (55) loňský rok zhodnotila jako rok každý jiný. Hraje v představeních Divadelního souboru Háta nebo během roku naskočila do natáčení seriálu TV Prima Přístav. Přesto doufá, že nastávající rok bude lepší.

„Byl to průměrný rok, ani nejhorší, ani nejlepší. Neřekla bych, že by mi nějak rychle utekl. Rychle mi dny utíkají, když je hodně práce. Což je většinou na jaře a na podzim. Nemám moc ráda prázdniny, protože to je práce málo a já nejsem vyloženě odpočívací typ. Takže prázdniny se mi trochu táhnou. Ale když mám tento rok zhodnotit celkově, pak bych řekla, že to byl dobrý rok. Doufám, že ten se šestkou na konci bude lepší,“ zamyslela se herečka nad uplynulým rokem.

Že by během uplynulého roku Ivana zažila nějakou extra šílenou situaci, která by ji zaskočila, se říci nedá. Na stresové situace je zvyklá, prý je zažívá neustále. 

„Šílené situace já zažívám pořád, protože si je taky dost často sama vytvářím. Jsem panikářka a pořád něco ztrácím. Dokážu ztratit mobil v jedoucím autě a dvě hodiny nejsem schopná ho najít. Takže pro mě je život v podstatě jedna velká šílenost,“ dodala se smíchem Ivana Andrlová. 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

4. 1. 2016 18:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.