Sandra Pogodová coby Kazi z Dívčí války křtila loď na Berounce. Na Kazín to je kousek. (Zdroj: Herminapress.cz ) 7x FOTO

Jakým jménem pokřtila herečka Pogodová loď? Sandra to kupodivu není!

Řeku Berounku nově brázdí loď, která nese jméno Kazi. Unikátní plavbě po znovuobjevené trase na Karlštejn předcházel slavnostní křest lodi, jehož ujala zrzka Sandra Pogodová (40), představitelka Kazi ve hře Dívčí válka.

„Křest lodi jménem Kazi byl pro mě velkou premiérou. Měla jsem trochu trému, ale nakonec vše dobře dopadlo. Velmi mě potěšilo, že jsem se její kmotrou mohla stát právě já. Přívozy moc podporuji,“ prohlásila Pogodová. Nebyla by to ovšem Sandra, aby se smíchem nedodala: „Nejčastěji mne najdete v Troji, kde se spolu s přírodou kochám pohledem na sličné kanoisty.“

Sandře Pogodové zdatně při křtu lodi sekundovala zpěvačka Linda Finková (47). „Těšila jsem se na Sandru, jsme velké kamarádky, dva roky jsme spolu vysílaly v rádiu, a tak jsme zavzpomínaly na staré časy," vysvětlila Linda, proč si holky po oficialitách našly klidné místečko k popovídání a probrání všeho důležitého. 

Pokud si tedy chcete zpestřit konec prázdnin či nadcházející období babího léta, nechte se českými hvězdami k plavbě inspirovat.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

28. 8. 2015 17:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.