(Zdroj: Herminapress.cz ) 21x FOTO

Jan Čenský v podvlékačkách pomáhá hledat Nejsestřičku 2017. Není někde ve vašem okolí?

Zahájení už v pořadí devátého ročníku Batist Nejsestřička 2017 oficiálně vyhlásil ředitel soutěže David Novotný v pražském Divadle Perštýn. A protože šlo o večer zábavný, připravili pořadatelé pro své hosty z řad politiků. sponzorů a hlavně zdravotních sestřiček divadelní představení s názvem Coco Chanel.

„Aktivity Davida Novotného známe, nehrajeme pro něj poprvé. Je to takové naše poděkování sestřičkám, ale i zdravotním bratrům za jejich práci. Nikdy nevíme, kdy je budeme potřebovat,“ shodli se jednomyslně herci Jan Čenský, Libuše Švormová, Filip Sychra a Michaela Dolinová.

Soutěž o Nejsestřičku, kde vůbec nejde o krásu, přišli podpořit také finalisté soutěže mužské krásy Muž roku.

„Vím, jakou náročnou a odpovědnou práci zdravotní sestřičky vykonávají. Můj bratr studuje medicínu a už dneska je mu jasné, že bez sester by to v těch nemocnicích prostě nefungovalo,“ řekl třetí Muž roku 2016 Miroslav Dubovický.

Že zdravotní péči potřebuje, demonstrovala herečka a kavárnice Anife Vyskočilová, kterou zdobil slušivý krční límec.

„No jo, po bouračce mám rozhašenou celou páteř. Nejvíc trpí krční. Teď mě čeká pobyt v nemocnici, kde mě doufám dají záda dohromady. Takže péči sester budu určitě potřebovat,“ svěřila se Anife.

Ředitel soutěže zdůraznil, že v klání o Nejsestřičku není důležitá fyzická krása.  

„Tento projekt je prezentací náročné práce sestřiček, o které se často říká, že je posláním. Takže pokud máte ve svém okolí zdravotní sestru, která svému povolání dává um a celé srdce, vyplňte přihlášku na našich webových stánkách. Finále soutěže pak proběhne na slavnostním galavečeru  7. října v Náchodě,“ řekl o soutěži pár slov David Novotný.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

 

 

 

8. 3. 2017 18:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.