Herec Jan Čenský vybíral finalistky soutěže krásy SUPERMISS 2015. (Zdroj: Herminapress.cz ) 6x FOTO

Jan Čenský vybíral budoucí Supermiss. Na casting přišla i vystudovaná umělecká kovářka

Idol dívčích srdcí herec Jan Čenský (54) byl hlavním arbitrem castingu, na které se rozhodovalo o finalistkách soutěže krásy SUPERMISS. V hotelu Hilton Prague se v sobotu 25. února 2016 úderem druhé hodiny odpolední začal odvíjet možný sen mnoho dívek, které přišly na casting soutěže krásy a pokusily se zaujmout porotu nejen svoji krásou, ale také inteligencí, kultivovaností projevu a v neposlední řadě i nápadem na svoji volnou disciplínu. Ukázalo se, že mnohé dívky nenechaly nic náhodě a připravily se opravdu precizně. Snad nejvíce pak porotu překvapila dívka, která mimo jiné vystudovala obor umělecký kovář a prezentovala se před porotu svým vlastnoručně ukovanými šperky.

„Dovedete si tuhle subtilní a krásnou dívku představit u kovářské výhně nebo u kovadliny s kladivem v ruce? Inu, když mohla kdysi Eliška Pomořanská ( poslední žena Karla IV.) lámat meče, proč by dnes nebylo možné vidět krásnou dívku u kovadliny,“ komentoval tento fakt jeden z porotců. 

Další casting soutěže krásy SUPERMISS a tedy příležitost pro krásné dívky je v pátek 4. března 2016 od 14. hodin opět v hotelu Hilton Prague, Pobřežní 1, Praha 8. Přihlášky s životopisem a fotografií je pak možné poslat na emailovou adresu miss@supermiss.cz.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.            

28. 2. 2016 12:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.