Herec Jan Hrušínský s manželkou Miluší Šplechtovou oslavě Silvestra moc nedají. (Zdroj: Herminapress.cz ) 5x FOTO

Jan Hrušínský: Silvestr, nesilvestr, divák se chce bavit, a tak jsme tu!

Včera si trochu ve své kanceláři zaúřadoval a pak ho čekalo představení komedie Evžena Bočka Poslední aristokratka. Principál Divadla Na Jezerce Jan Hrušínský „přežil“ a prožil v pohodě svátky, byl si dokonce i protáhnout tělo na tenise, ale večery má až do konce roku jasné. Hraje a úřaduje.

„V našem divadle je to tradice, že na Silvestra hrajeme dvě představení, jedno odpoledne, druhé v podvečer, a shodou okolností, to bude dvoják Poslední aristokratka. Prostě Silvestr, nesilvestr, divák se chce bavit, tak jsme tu. A rádi. Pak si s kolegy popřejeme do Nového roku, možná si přiťukneme a rozejdeme se. Hrát začínáme 7. s 8. ledna, kdy jedeme na zájezd na Slovensko a Na Jezerce zahájíme o týden později,“ uvedl Jan Hrušínský.

Jak prozradil, rodinný závěr roku a vítání toho nového nebude nijak rozdováděný. „Oslavy bouřlivých Silvestrů mám dávno za sebou, ani je nijak zvlášť nevyhledávám, prostě nic mi to neříká. Vyhýbám se rachejtlím a petardám všeho druhu, navíc náš pes a kocour jsou na tom úplně stejně, a randál nesnášejí, takže u nás se nebouchá. Výjimku tvoří jen nějaký ten špunt ze šampaňského o půlnoci,“ doplnil principál.

Klid a domácí pohoda jsou tedy na Silvestra v herecké rodině tím nejlepším programem. „Příležitostí trošku si zajuchat a slavit, je v průběhu roku celkem dost, takže proč se povinně radovat zrovna v poslední den v roce,“ položil si řečnickou otázku Jan Hrušínský a jelikož se divadelní sál začal pozvolna plnit nedočkavými diváky, stačil nám v letu zapózovat se svojí rodinkou, manželkou Miluší Šplechtovou a dcerami Kristýnou a Bárou. A pak už nadešel čas jít bavit hlediště.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

30. 12. 2015 11:30 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.