Jan Hrušínský, Miluše Šplechtová, Kristýna Hrušínská, Denisa Pfauserová, Tereza Němcová, Michal Kern (Zdroj: Herminapress.cz ) 20x FOTO

Jan Hrušínský vyhnal herce do terénu! Rozdávali na ulici buchty a polévku

Principál Divadla Na Jezerce Jan Hrušínský s manželkou Miluší Šplechtovou a dcerou Kristýnou podpořili svoji účastí na dobročinném bazaru neziskovou organizaci Letní dům.

 „Velice rádi se téhle akce účastníme. A není to jen o tom, že se tu nalévá polévka, ale i další členové našeho souboru přicházejí se svou trochou do mlýna. Manželka třeba upekla štrúdl, Kristýna cuketový dortík a nějaké doma vytvořené pochoutky donesly i Denisa Pfauserová či Tereza Němcová,“ pochlubil se aktivitou svých oveček principál. A čím přispěl konkrétně on sám?

„Já? Taxislužbou, všechny jsem sem dovezl. O pochutiny se postarala manželka s dcerou, ovšem ne že bych já byl kuchařský antitalent, ale vařím podle nálady. Když se pustím do tvorby, otevřu si lahvičku vína, udělám kolem sebe hrozný binec, ale výsledek je vždy skvělý. Mou kuchařskou vlajkovou lodí je toskánské rizoto. To obsahuje nejkvalitnější rýži, nesmějí chybět pravé hříbky, samozřejmě sedmička kvalitního suchého vínka, slanina a několik dalších ingrediencí. Ty vyjmenovat nemůžu ne proto, že bych to tutlal, ale prostě jsem je zapomněl. Na tuhle pochoutku jsem náležitě pyšný,“ svěřil se Jan Hrušínský a provedl obhlídku svého ansámblu, zda se někdo neflinká. 

A úsměv na tváři prozradil, že všichni svou mimodivadelní činnost berou zodpovědně a s chutí.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

2. 6. 2016 12:30 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.