(Zdroj: Herminapress.cz ) 10x FOTO

Jan Hrušínský: Z prince králem a ještě něco navíc. Čtěte!

Hrál několikrát prince, s přibývajícími léty, jak jinak, musel přesedlat na krále. Na zámku v Dětenicích si Jan Hrušínský v současné době připisuje na své konto, podle hrubých odhadů, už čtvrtého odrostlého feudála v pohádce Řachanda. A užívá si ho.

„Není to sice obří role, ale já jsem spokojený. A vůbec tahle pohádka je vydařená, takže se vždycky na natáčení těším. Hraju tedy krále, otce princezny, který na čas ztratí jak ji, tak i peníze a své bohatství, které má rád. Jak to ale dopadne, si nechám pro sebe, na to si budete muset počkat do února příštího roku, kdy bude premiéra Řachandy.

A u nás v divadle? Na Jezerce končíme třináctou sezónu, která neproběhla přesně podle mých představ, ale věřím, že je všechno za námi a podzim bude zase parádní. Sem dojíždím přesně podle plánu, je to taková lehčí honička, a přiznávám, strašně moc se těším na prázdniny a trochu odpočinku,“ uvedl herec.

Jak prozradil, na dovolenou vyrazí s manželkou do jižních Čech a pak zřejmě někam i na týden k moři. Kam? To je zatím otázka, která je v řešení. Přesto to není ještě úplný prázdninový program.

„To je pravda. Možná někdy koncem prázdnin pojedeme do australského Perthu, kde žije můj nevlastní syn Nikola s manželkou Ivankou, protože nejen oni, ale my všichni očekáváme radostnou událost. Narodí se jim miminko, takže se s manželkou staneme dědečkem a babičkou. Moc se těšíme. Kromě toho jsem osobně i velice zvědav na to, jaké to bude a co to se mnou udělá. Ještě nikdy jsem totiž s žádnou babičkou nežil,“ se smíchem dodal Jan Hrušínský.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausin.

 

5. 6. 2015 12:00 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.