Už dnes uvidíme Jana Krause v novém seriálu v roli prezidenta ČR. (Zdroj: TV Nova ) 3x FOTO

Jan Kraus hvězdou krimiseriálu Atentát na Nově: Bude hrát prezidenta republiky

Moderátor a herec Jan Kraus (62) se už dnes představí v novém seriálu televize Nova Atentát. Projekt od tvůrců Expozitury vypráví příběh pokusu o atentát na prezidenta republiky Václava Wolfa. Právě toho Kraus hraje.

Prezident Wolf je bývalý politolog, lehce povýšený a narcistní. V průběhu seriálu budeme sledovat jeho proměnu, stane se citlivějším a zranitelnějším. První dámu Ester Wolfovou ztvární slovenská herečka Anna Šišková (55). Marek Taclík (42) se ujal role prezidentova poradce Forestka.

Do 18 dílů rozdělený příběh Josefa Klímy a Janka Kroupy (námět a scénář) v režii Jiřího Chlumského a Petra Nikolaeva odhalí kriminální kauzy a velká tajemství na pozadí životů prezidenta České republiky, jeho nejbližší ochránkyně Terezy Hodačové (Hana Vagnerová) a bývalého vyšetřovatele Útvaru pro odhalování organizovaného zločinu Dana Chládka (Robert Jašków).

Atentát volně navazuje na příběh postav, které diváci znají ze seriálu Expozitura. V dalších rolích se objeví Jiří Dvořák, Jan Dolanský, Miroslav Táborský, Michal Slaný či Sabina Králová. Diváci Atentát poprvé uvidí v pondělí 12. října ve 21:40.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

12. 10. 2015 17:00 Autor: zp
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.