(Zdroj: Herminapress.cz ) 27x FOTO

Jan Kříž coby Rocky Balboa: Pár opravdových premiérových pumelic jsem na jevišti schytal. Muzikál Rocky má za sebou premiéru

Herec a zpěvák Jan Kříž má za sebou premiéru muzikálu Rocky a na jejím konci toho měl opravdu plné zuby. A to doslova a do písmene. „Tak víš co, jedna věc je, že celý zápas v ringu, tedy více méně choreografie, je bezpočtukrát nazkoušená, ale v zápalu role a té energie, kterou do toho na jevišti dáváš ty, a zároveň tvůj herecký kolega, tak sem tam nějakou opravdovou ránu chytneš. Dneska to byly hned dvě pěkné pumelice, ale o to opravdivější to pak je,“ vypráví již v prázdném sále kongresového centra Praha o jednotlivých fragmentech muzikálu momentálně nejúspěšnější a nevytíženější muzikálový herec současnosti.      

Muzikál Rocky má tedy za sebou premiéru. A ne jen tak obyčejnou. To co se odehrává na jevišti, je vskutku perfektní podívaná, podtržená úžasnými výkony jednotlivých aktérů. Opravdu excelentní je pak samotné finále muzikálu, kdy se z diváků v hledišti stávají samotní aktéři děje. Prvních několik řad se přesune na jeviště a do uvolněného hlediště se vysune celá konstrukce boxerského ringu, kde probíhá boxerský mač. Mezi hledištěm a jeviště v tu ránu není rozdílu a najednou nejste muzikálový fanoušek, ale poprvé v životě fandíte boxu. Pro mnohé z diváků velmi zajímavá zkušenost.

Je nasnadě, že v takovéto strhující atmosféře „nevadnou“ ani výkony ostatních herců. Vedle Jana Kříže je ve své roli brilantní (jak jinak) Hanka Holišová coby Adriana – tedy přítelkyně Rockyho. Kdo absolutně „dostal“ diváky (a nejen zpěvem) byl Milan Šteindler v roli pozdějšího trenéra Mickeyho a stranou v tradičně perfektních výkonech nezaostali ani Roman Vojtek, Míša Nosková, Oldřich Kříž.(otec Jana Kříže) nebo Zorka Hejdová.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

4. 3. 2017 11:00 Autor: Herminapress.cz
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.