(Zdroj: Herminapress.cz ) 15x FOTO

Jan Maxián předvedl malé dceři, co dělá v práci. V novém animáku dabuje jednu z postaviček

Premiéru rodinné komedie  Pes Ro©ku si nenechali ujít známé osobnosti. Většinou přišli i se svými ratolestmi, aby si užili veselý animák plný zpěvu a muziky.

Herec, muzikant a dabér Jan Maxián namluvil jednu z postaviček a na celé dílo se přišel podívat i s malu dcerkou.

"Dabing je úžasná hra na vychytávání. Já si vždycky připadám jako Petr Čech v brance. Musíte mít obrovský postřeh, vychytáváte synchron, ale i výraz, oči vám lítají od textu na obraz a ještě přemýšlíte o tom, jak byste to zahrál lépe, jak ještě tomu pomoci," řekl Jan Maxián.

Film si nenechala ujít ani Leona Gyöngyösi se synkem, bez dětí dorazil Petr Kutheil s přítelkyní, Vojta Drahokoupil či Zdeněk Mahdal.

A o co v animáku, který do češtiny nadaboval třeba Ondřej Brzoboharý, Ondřej Hejma, Jan Maxián či Tereza Kerndlová jde?   

Bodi je dospívající pes, žije v odlehlé idylické vesnici v horách a připravuje se na stejnou kariéru, jako má jeho táta. Má být hlídačem a strážit veselé a dovádivé ovečky před skupinou nadměrně mlsných vlků. Moc mu to nevoní a, upřímně, ani trochu mu to nejde. A pak se to stane: Doslova z nebe spadne na zem rádio, Bodi uslyší píseň hvězdného Kryštofa Kočkostára a zamiluje se do hudby. Od té doby je to samé Rock sem roll tam, „Tati, chci být muzikantem", „Chci být jako Kryštof" a do toho „Bodi, na to zapomeň" a tak dál. Nakonec mu ale táta koupí lístek na autobus a Bodi se s kytarou na zádech vydá do velkého světa s plánem založit kapelu a stát se rockovou hvězdou. To je ale teprve začátek, velký svět má totiž pro podobné naivní snílky připravené překážky a Bodiho čeká poměrně slušná porce nečekaných událostí. Nástrahy města, noví kámoši, v patách má vlčí mafii a k tomu ho někdo navede, aby poprosil samotného Kočkostára o pár lekcí na kytaru. Bodi není pes popu, ani pes měsíce, je to Pes ro(c)ku.

 Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

24. 2. 2017 14:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.