Moderátorka Jana Adamcová uváděla výstavu stavebnic Lega v brněnském obchodním centru. (Zdroj: Herminapress.cz ) 5x FOTO

Jana Adamcová se vrací s dětmi do Spojených států: Už ví, co budou mít v kufru

V nákupním centru v Brně otevírala moderátorka Jana Adamcová (43) se svými dětmi velké muzeum Lega, které je zde přístupné jako součást prodejny hraček. Janiny děti Jasmínka (7) s Daníkem (9) si zde celý den hrály, obdivovaly složité exponáty a v závěru si mohly odnést každý jednu krabici Lega domů. A oba měli velké problémy s výběrem, druhů Lega je zde totiž nepřeberné množství a už dávno neplatí, že není pro holky.

„Já jsem si hrála zásadně s panenkami, Lego ještě nebylo. Ale kdyby bylo, asi bych si s ním hrála, každopádně to teď můžu dohnat. S dětmi doma usilovně stavíme,“ prozradila Jana, která slavnostní otvíračku moderovala. Její děti si ale s Legem hrají od malička a občas se kvůli malým dílkům dokážou i sourozenecky pohádat.

„To asi všechny děti, je to neskutečný fenomén. Jasmínka jako holčička má nejraději ty holčičí Friends, u Daníka je škála širší. Teď si rád hraje s Technikem nebo se Star Wars,“ vyjmenovává Jana. Dodává, že když jí to děti dovolí, asistuje jim u toho. 

Na Floridu se známá moderátorka s dětmi vrací přesně na Silvestra, Vánoce si chtějí užít klasicky v Čechách. Děti litovaly, že v Americe s sebou Lego ještě nemají – nestihly si ho dovést s sebou! „Na Vánoce bude Lego první volba, protože to skutečně chtějí. Stejně jako k narozeninám. U Daníka už je to horší, tam už do toho vstupují i počítačové hry. Ale naštěstí Lego není omezeno věkem, s tím si můžou hrát i dospělí,“ kvituje Adamcová. A kdo ví, třeba se tedy skládáním kostiček po večerech odreagovává také režisér Adamec.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

1. 12. 2015 12:30 Autor: veko
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.