(Zdroj: Herminapress.cz ) 7x FOTO

Jana Paulová: Baví mě hrát sex koučku, ale jsem v tomhle směru laik

Vždycky jí načapáte v pohodě a s úsměvem na tváři. Jak tvrdí kolegové Jana Paulová nezkazí žádnou legraci a sama se jí ráda aktivně účastní.  A jednou z jejích legrácek je role sex koučky v seriálu Ordinace v růžové zahradě, jehož jubilejní sedmistý díl se točil od včerejška téměř do dnešního ranního kuropění v Říčanech na náměstí a v kostele. Zúročila Jana v roli své zkušenosti?

„Tak na to se těžko odpovídá a vlastně se ani nemohu k tomu vyjádřit. Já totiž žiju čtyřicet let s jedním chlapem, takže o zkušenostech nemůže být řeč. Je to prostě role, ale taková, která mě hodně baví, protože je v ní i dost humoru, což je moje parketa. I parta herců a všech, kdo se kolem natáčení pohybují  je parádní  a já si to tu velice užívám. A kdybych třeba, teoreticky, měla možnost volit, vybrat si, koho bych v tomhle seriálu chtěla hrát, tak nezaváhám a okamžitě řeknu – tuhle sex koučku. A třeba se perspektivně ještě něco od ní naučím, protože člověk, jak známo, se učí celý život,“ se smíchem vysvětlila Paulová, která kromě role v Ordinaci v růžové zahradě 2 je velice činná i v divadle.

„U nás v Kalichu začínáme zkoušet novou komedii Pro tebe cokoliv mj. s mým tradičním parťákem Pavlem Zedníčkem, ale i Davidem Suchařípou, Pavlínou Vojáčkovou a dalšími a prvního prosince bude premiéra. Takže i na ni se moc těším,“ dodala Jana Paulová, která se s úsměvem od ucha k uchu přivítala s Martinem Zounarem, ale i kolegyněmi Danou Morávkovou a Bárou Štěpánovou nebo Valérií Zawadskou i všemi dalšími protagonisty natáčení jubilejního sedmistého dílu Ordinace v růžové zahradě 2.

29. 9. 2016 09:00 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.