(Zdroj: Herminapress.cz ) 11x FOTO

Jana Švandová je nestárnoucí dračice. Plná elánu a lásky k sexu

V Paláci knih Luxor křtil Oldřich Dudek ve čtvrtek svou novou knihu „Záletný Ďábel a jiné radosti“. Jako kmotry si vybral herečku Janu Švandovou a psychiatra a spisovatele Jana Cimického.

Švandová neustále překvapuje, jako by snad zapomněla stárnout. Ve svých 67 letech nejen, že dobře vypadá, ale má také plno elánu. A tak jako magnet přitáhla veškerou pozornost a ovládla i křest. Je vidět, že zájem o ní ani s rostoucím věkem neupadá. Už v minulosti byla kmotrou Dudkových knih.

„Přemýšlela jsem nad tím, proč si mě Oldřich tak často bere jako kmotru. Je to tak, že v jeho knihách jsou ženy kyprých tvarů a tak se tam hodím,“ ukázala Švandová, že jí ani vtip a sebevědomí rozhodně nechybí. Humoristická kniha je plná vtipů o lásce, vztazích, ale i sexu. A jak ho vnímá sama kmotra? „Sex je to, co máme všichni rádi. Okolo sexu je vždycky velká legrace. A to v každém věku. Teda vlastně jak kdy, jak s kým a jak pro koho,“ vyjádřila otevřeně Švandová svůj kladný vztah k sexu a potvrdila tak svou roli nestárnoucí dračice. 

13. 3. 2015 11:20 Autor: veko
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.