(Zdroj: Herminapress.cz ) 7x FOTO

Jandovic rodinka otvírá penzion

Nejen muzikou a zpěvem živ je člověk, řekl si Petr Janda spolu s manželkou Alicí a postavili si penzion v Bílých Karpatech. Zhruba dvacet kilometrů od Luhačovic.

„Ano, přiznávám, je to tak. Stojí na samotě u lesa, v nádherné přírodě. Paráda,“ v rychlosti a trochu udýchaný informoval Petr Janda. Toho jsme s jeho drahou polovičkou a dcerkou pohodlně usazenou v kočárku zastihli na autogramiádě a křtu CD a LP Mýdlový princ v Obchodním centru Palladium.

A jelikož zájemců o jeho autogram bylo nepočítaně, stala se informačním zdrojem o nové nemovitosti zákonitě manželka. „Nejde o nějakou nadupanou haciendu s wellness centrem, spíše je to penzion, který se mimochodem jmenuje Nivy, a je určený pro rodinky. A když vyrazí parta, tak se může docela dobře pobavit ve společenské místnosti. Celou stavbu jsme vytvářeli přes čtyři roky a za pár dnů jí slavnostně otevřeme, takovým rodinně domácím koncertem na němž vystoupí jak Petr, tak i Marta Jandová,“ doplnila Alice.

A co němá tvář, je u Jandů vítána? Určitě by se jí také v novém prostředí líbilo. „Samozřejmě, máme slepice, budeme chovat ovečky, v okolí je ale i spousta jelenů a srn a třeba i lišek. Zvířectvo u nás ani v okolí nechybí, prostě vše je tak, jak má být,“ dodala Alice Jandová 

 

Sledujte také Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz  a facebook.com/aplausin

29. 5. 2015 10:00 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.