Jaromír Jágr (Zdroj: Klenoty Aurum ) 5x FOTO

Jaromír Jágr do půl těla? Můžete ho mít doma!

Nikdy nebyl tak sexy, shodovala se všechna média, když se poprvé uveřejnily fotografie Jaromíra Jágra kampaně pro Klenoty Aurum. A nyní dokazuje, že může být ještě více. Klenoty Aurum odhalují fotografie, které společně vytvořili pro kalendář 2017. Jágr do půl těla, Jágr v posteli...a vy si ho nyní můžete pořídit domů!

Respektive jeho fotografie v podobě kalendáře Klenoty Aurum 2017. Pro Jaromíra Jágra, jak sám zmiňuje na svých sociálních sítích, to bude první a poslední kalendář, kteří si jeho fanoušci budou moci pořídit.

Kalendář obsahuje celkem 12 sexy fotografií naší hokejové legendy. 8 fotografií, které již zákazníci znají z obchodů Klenoty Aurum a 4 nové, které pro ně budou překvapením. Na své si přijdou zejména fanynky, které Jaromíra na nich uvidí, tak jak ho ještě neviděly, v odhalených černobílých fotografiích. Na fotografiích je Jágr přitažlivě zarostlý, s profesionálním módním stylingem, při kterém samozřejmě nechybějí šperky a hodinky Klenoty Aurum. Není divu, že zmíněné fotografie využilo již pár módních časopisů, časopis Esquire dokonce i na titulní stranu. 

A jak je na tom Jaromír Jágr v civilu, kupuje si oblečení a šperky sám, nebo si nechá poradit od nějakého poradce? „Věci si vybírám sám, i když bych na to asi měl mít poradce. Ale nějak to zvládám bez něj, protože to pro mě není zas tak složité. Nejdůležitější je, abych se líbil partnerce. A co se líbí ji, to bych měl nosit,“ říká Jágr. 

 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

1. 8. 2016 12:30 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.