Jaromír Jágr fotil kampaň pro Klenoty Aurum. (Zdroj: Facebook ) 4x FOTO

Jaromír Jágr skončil díky reklamě v posteli. Vyfoukl lukrativní kšeft modelkám

Jaromír Jágr (44) zažívá ve sportovní kariéře obrovské úspěchy. Kromě skvělých hokejových výsledků a posunu na třetí příčku nejlepších střelců historie NHL, je ve svých 44 letech žádaný i jako model! Na Floridě totiž nafotil kampaň pro Klenoty Aurum.

Jaká kampaň bude je zatím zahaleno pod rouškou tajemství. Uniklo nám ale pár fotografií z focení. Vzhledem k tomu, že minulé kampaně značky Klenoty Aurum se Simonou Krainovou nebo pěticí nahých modelek v čele s Kateřinou Sokolovou byly pěkně žhavé a pro motoristy doslova až nebezpečné, máme se jistě na co těšit!

Focení probíhalo na Floridě, kam z Prahy kvůli Jaromírovi odletěl desetičlenný tým včele s fotografem Braněm Šimončíkem. Jaromír při něm prý vystřídal nejen množství stylových šperků, hodinek a outfitů, ale i prostředí a nechyběl ani palmový háj v Miami. Přestože bylo focení časově náročné, proběhlo bez komplikací a známý sportovec si ho pořádně užíval.

Při focení kampaně Klenoty Aurum se Jaromír Jágr poprvé veřejně přiznal ke své nové přítelkyni Veronice Kopřivové (24). Z focení a celého týmu byl Jaromír nadšený. 

 „Odsýpalo to. Byl to dobrý produkční tým. Hlavní je, že nebyly žádný prostoje, to nemám rád.“ Nejlépe se cítil, když si kvůli sérii fotografií ulehl do postele. „Ty jo, tohle je nejlepší lokace! Tady mě můžete fotit klidně celej den,“ smál se Jaromír, který před focením spal jenom 2 hodiny.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

3. 3. 2016 11:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.