(Zdroj: Herminapress.cz ) 10x FOTO

Jaroslava Stránská z policie Modrava není lenivá. Z kopců Šumavy se přestěhovala do divadla U Hasičů.

Jaroslava Stránská pracuje jak o život. Představitelka Jitky z filmu Discopříběh 1,2 a policistka Lucie Krásenská ze seriálu Policie Modrava hraje jak o život i mimo obrazovku

S Jaroslavou Stránskou se život nemazlil. Krátce po natáčení se filmu Discopříběh se vdala a porodila dcerku. Ta bohužel po půl roce zemřela na syndrom náhlého úmrtí kojence. Rozvedla se, zemřeli jí  rodiče a bratr. Další děti již neměla , ale s partnerem vychovala jeho dceru.

Čas a hodně práce rány hojí, to ví Jarka velice dobře. Dnes je  pozitivní člověk s pusou neustále od ucha k uchu. „ Nyní se stále usmívám. Nemůžu se stále utápět ve smutku. To mě z toho klepla pepka,“ vyznala se nedávno Jaroslava v tisku.

 Objevila se v řadě filmů např. Byl jednou jeden polda nebo Jak ukrást Dagmaru. Vystupovala na prknech českých divadel. Mezi nejnovější herecké počinky  je učinkování v seriálu Polici Modrava, kde hraje jednu z ústředních rolí.

V divadle nyní  Jaroslava Stránská hraje v estrádě či kabaretu   Možná přijde i Kristián.  Spoluatorem scénáře není nikdo menší než scénárista Gustav  Oplustil, člen Dvorany televizní slávy TÝTÝ. 

Tady se Jaroslava Stránská s kolegy dosyta vyřádí a to je pro ni životní motor.

Sledujte také Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz  a facebook.com/aplausin

9. 4. 2015 11:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.