(Zdroj: FTV Prima ) 9x FOTO

Je pravda, že Mareš a Faltýnová chystají svatbu? Ano!

Poslední svatbou, kterou zatím diváci seriálu Svatby v Benátkách uvidí, bude sňatek Petry Faltýnové a Leoše Mareše. Kdo čeká pompézní obřad, bude možná trochu zklamaný.

Svatba se totiž konala na louce a odehrávala se v překvapivě komorním duchu. Za svatebčany stáli pouze svědci Lucie Šilhánová a moderátor Evropy 2 Patrik Hezucký. Skupinku doplňovaly majitelky seriálové svatební agentury Olga s Lolou, tedy Petra Hřebíčková a Alice Bendová.

Petra Faltýnová měla krásné svatební šaty s bohatě zdobeným živůtkem a vlečkou, které se jí moc líbily. A nadchly i její dceru Adrianku, která si, když maminka nebyla v záběru, s vlečkou neustále hrála. Zdobený živůtek zaujal i spoustu brouků, kteří na šaty pořádali doslova nálety. A tak kostymérky musely každou chvíli ze šatů opatrně setřásat dotěrný hmyz a kontrolovat, jestli Petře svatební róbu neušpinil.

„Šaty se mi moc líbí, jen je na mně musely kostymérky trochu zabrat. Já už bych se asi nevdávala, ale svatba na louce je krásně romantická, je to hezká alternativa obřadu na matrice. Mám z ní zvláštní, trochu posvátný pocit. Přenesla se na mě vážnost té chvíle, až jsem měla husí kůži po celém těle a byla trochu dojatá,“ řekla Petra Faltýnová.

Svatební obřad byl zároveň Leošův a Petřin poslední natáčecí den.

„Byla to specifická zkušenost, jiný princip výroby televizního pořadu, než jaký znám. Herectví je pro mě pořád trochu Popelka. Přiznávám, že moderování mám radši, při něm můžu improvizovat. I když i tady jsem mohl, například ve scénách s Patrikem Hezuckým v rádiu Evropa 2 jsme vyloženě improvizovali. Na natáčení ale pro mě bylo těžké v jiných scénách opakovat několikrát za sebou stejný text a ještě se u toho stejně tvářit,“ líčil moderátor. 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausin.

6. 6. 2015 11:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.